Bambino Mio Prací prášek Mio Care

Úvod » přebalujeme prcka » potřeby při přebalování » Bambino Mio Prací prášek Mio Care
Bambino Mio  Prací prášek Mio Care
Výrobce: Bambino Mio
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
bez DPH s DPH
vaše cena104,10 Kč126,00 Kč
ks
Nový prací prášek Mio Care je ideální na praní jak dětských plen, tak i oblečení. Šetří životní prostředí  i  zdraví vašeho dítěte. Hmotnost  obsahu  je 800 g a vydrží 10 praní ( v závislosti na tvrdosti vody). Nově s vůní přírodní levandule, nové velmi praktické balení.

Nový prací prášek nahrazuje ostatní prací prášky velice zodpovědně. Je ideální na praní jak dětských plen, tak i oblečení. Mio Care je hypoalergenní a nebiologický (neobsahuje žádné enzymy), dostatečně přirozený pro choulostivou pokožku Vašeho ditěte. Zároveň je také při praní mnohem ekonomičtější než jakékoli ostatní vedoucí značky pracích prášků, s čistícím účinkem, který je aktivní dokonce i při nízkých teplotách.

Prací prášek je zcela schopný biologického rozkladu a je na vyšším stupni než standart, který vyžadují předpisy EU. Jelikož neobsahuje žádný chlór ani jiná bělící činidla, zabezpečuje tak minimální dopad na životní prostředí.

Mnoho přísad používaných v tradičních pracích prášcích s bělícím účinkem mají škodlivý vliv na dítě, nepůsobí dobře na dětskou pokožku a způsobují děťátku dýchací problémy. Obsahují enzymy, syntetické parfémy, bělící složku obsahující chlór a podobně. Narozdíl od jiných přípravků, jak Mio Care, tak i Mio Fresh, žádnou z těchto uvedených přísad neobsahují.
Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!