Bambino Mio Učící plenkové kalhotky světle růžové - velikost 18-24 měsíců (11-13kg)

Úvod » prcek končí s plenkami » Bambino Mio Učící plenkové kalhotky světle růžové - velikost 18-24 měsíců (11-13kg)
Bambino Mio Učící plenkové kalhotky světle růžové - velikost 18-24 měsíců (11-13kg)
Výrobce: Bambino Mio
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do 7 dní
bez DPH s DPH
vaše cena139,70 Kč169,00 Kč
ks
Varianty produktu
Velikost 18-24 měsíců je určena pro děti o hmotnosti od 11 do 13 kg.
Velikost 2-3 roky je určena pro děti o hmotnosti 13-16 kg.
Velikost 3-4 roky je určena pro děti o hmotnosti větší než 16 kg.
Učící kalhotky usnadňují přechod od plenek. Nepropustná vrstva spolu s absorpční vrstvou částečně chrání před znečištěním okolí.Pomáhají zrychlit proces učení se na nočník avšak nenahrazují plenky. Dodají dítěti pocit, že již vyrostlo a plenky nepotřebuje. Nepoužívejte je dříve než je dítě k přechodu na nočník připraveno.
Učící plenkové kalhotky sice obsahují absopční vrstvu, která zachytí menší množství moči, ale nenahrazují plnohodnotně vícevrstvou plenku s kalhotkami. Jsou určeny pro dítě, které již přechází na nočník a občas se mu přihodí nepříjemná příhoda. V učících plenkových kalhotkách ji ihned ucítí a může si ji uvědomit a na nočník se posadit. Učící plenkové kalhotky nedávejte dítěti na noc či na spaní a pokud nemáte jinou možnost vložte do nich ještě další vícevrstvou plenku Bambino Mio, která doplní absorpční kapacitu. Před prvním použitím učící plenkové kalhotky minimálně dvakrát předeperte.
Můžete je dát dítěti jako dárek. Pomůže to zesílení jeho pocitu, že je již velké, a že brzy nebude plenky potřebovat.Narozdíl od plenek se učící kalhotly oblékají a svlékají místo přebalování a vaše dítě se může cítit stejně jako nějaký chlapec nebo dívka.
Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!