bébé jou termovanička ABC sv. růžová

Úvod » koupeme prcka » vaničky a kyblíky na koupání » bébé jou termovanička ABC sv. růžová
bébé jou termovanička ABC sv. růžová
Výrobce: bébé jou
Výrobní kód: 616044
Dostupnost: do 14 dní
bez DPH s DPH
vaše cena995,90 Kč1 205,00 Kč
ks
Integrovaný koupací teploměr: Jak prozrazuje samotný název, je termovanička dodávána v sadě s integrovaným bezpečnostním teploměrem: jediným pohledem máte stále pod kontrolou správnou teplotu vody při koupání. Odpadá tak nutnost mít ve vaničce další samostatný koupací teploměr.
 

Integrovaný dávkovač dětského mýdla a šamponu: Lahvičky s mýdlem nebývaly dříve nikdy po ruce. Nová termovanička je dodávána v sadě se zabudovanými dávkovači mýdla a šamponu, které budou už od nynějška vždy blízko po ruce, kdykoli je budete potřebovat a nemůže se stát, že maminka nebo tatínek nechá své dítě chvilku bez dozoru. Od nynějška Vám koupání půjde od ruky: jednoduše jednou rukou uchopíte miminko a druhou rukou stiskněte dávkovač a naberete mýdlo nebo šampon.

 
Integrovaný vypouštěcí systém: Klasické vaničky jsou vybaveny špuntem, který je mnohdy snadno dosažitelný pro dítě – a podlaha je plná vody. Z tohoto důvodu je termovanička dodávána v sadě s integrovaným vypouštěcím systémem. Výpustný ventil je zabudován společně s teploměrem tak, že se k němu dítě nedostane. Ovládání je skryto pod ukazatelem teploty. Jeho povysunutím lze přes hadičku umístěnou bezpečně zespodu vaničku vypustit např. do kyblíku. To je opět další ulehčení pro maminku!
 
Ergonomie: Dno termovaničky je ergonomicky tvarováno a opatřeno protiskluzovým okrajem, což zajišťuje jistotu při sezení. Okraje vaničky jsou tak zaobleny, že se může maminka nebo tatínek dobře opírat. Kombinace s Bébé-jou stojanem pro vaničku, který se vyrábí ve 2 výškách (standardní 98cm a 103cm pro vyšší postavy) ulehčí a zpříjemní koupání . Termovanička může být umístěna např. i na stůl. Její nožičky jsou opatřeny protiskluzovou vrstvou.
 
Rozměry: 41 x 84 cm, výška 28 cm
Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!