Emitex Fusak Combi - kombinace červené a černé

Úvod » transportujeme prcka » fusaky » Emitex Fusak Combi - kombinace červené a černé
Emitex Fusak Combi - kombinace červené a černé
Výrobce: Emitex
Dostupnost: do 7 dní
bez DPH s DPH
vaše cena832,20 Kč1 007,00 Kč
Cenová akceCenová akce ks
Varianty produktu
Zimní pytel s prodloužitelnou délkou. Vhodný do kočárku, tašky pro kojence i do autosedačky. Vyrábí se z pevného, odolného a omývatelného polyamidu na povrchu a fleece s antipeelingovou úpravou uvnitř zimního pytle. Polyamid má vylepšenou vodoodpudivou úpravu, takže Vaše miminko bude déle chráněno před nepříznivým počasím. Antipeelingová úprava fleece omezuje žmolkování při praní a zajistí, že zimní pytel bude i po vyprání vypadat hezky.
Prodloužená délka zimního pytle je 110 cm. Po odejmutí dolního dílu se délka zkrátí na 90 cm. Šíře pytle je přizpůsobivá 35 - 50 cm.  Dolní odnímatelný díl je uvnitř omývatelný. Zimní pytel je vybaven otvory pro pětibodové bezpečnostní pásy.
Omývatelný spodní díl oceníte, až začne Váš prcek začne chodit. U menších dětí můžete spodní díl odepnout a zimní pytel vložit do korbičky nebo tašky na kojence. V zadní části pytle jsou otvory pro pětibodové bezpečnostní pásy, takže bude Váš prcek v teple i v autosedačce (bude mít krytá i zádíčka).
Kolem hlavy dítěte je v okrajích fusaku všitá šňůrka. Tahem za tuto šňůrku se zvedne okraj fusaku v oblasti hlavy a zvýší se tak ochrana dítěte před nepříznivým počasím.
Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!