Feretti Povlečení Cat & Dog cream - Terzetto + nebesa

Úvod » prcek spí a odpočívá » povlečení do postýlky » povlečení Feretti » Feretti Povlečení Cat & Dog cream - Terzetto + nebesa
Feretti Povlečení Cat & Dog cream - Terzetto + nebesa
Výrobce: Feretti
Dostupnost: skladem
bez DPH s DPH
vaše cena822,30 Kč995,00 Kč
Cenová akceCenová akce ks
Varianty produktu
Trojdílná souprava, obsahuje
  • Povlečení na peřinku 100x135,
  • povlečení na polštářek 40x60.
  • prostěradlo do postýlky 140x70 cm
Systém „EASY WASH


Tento systém umožňuje praní ochranného límce v pračce a žehlení bez rizika poškození výplně. Stačí otevřít povlak a vybrat výplň, která se nepere. Po vypraní a vyžehlení povlaku výplň vložit zpět a uzavřít.  Když ho takto vypereme, chránič si zachová svůj původní vzhled, v opačném případě ho ztratí.

 

Ve výplních povlečení je používáno vlákno Ingeo™


Vlákno má přírodní původ, protože je vyráběno z kukuřičných zrn. Jeho použití pro výplň peřinek zajišťuje velmi dobru tepelnou izolaci a udržuje stálou teplotu během spánku. Ingeomá vlastnosti odvádění vlhkosti lepší, než ostatní přírodní a syntetická vlákna. Díky těmto vlastnostem nedochází k přehřívání organizmu dítěte, což má přímý vliv na kvalitu spánku. Můžete se cítit bezpečně, jelikož táto vlákna jsou hygienická, a zkoušky vykonané nezávislými institucemi ukazují, že nevyvolávají žádné alergické reakce. Vlákno Ingeo™ vytváří nepříznivé prostředí pro baktérie. Je možno je vícekrát prát a sušit, jsou velmi praktické.

Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!