Feretti spací pytel dreamer Bee Violet prestige - malý

Úvod » prcek spí a odpočívá » spací pytle » Feretti spací pytel dreamer Bee Violet prestige - malý
Feretti spací pytel dreamer Bee Violet prestige - malý
Výrobce: Feretti
Dostupnost: skladem
bez DPH s DPH
vaše cena398,30 Kč482,00 Kč
ks
Varianty produktu

Rozměr 50x85cm.

Rozměr 55x100cm.

Bakteriostatický spací pytel zajistí, že se Vaše miminko v noci neodkope a neprochladne. Oceníte je také při zimních procházkách. Ve spacích pytlích je použit oboustranný zip, který umožňuje rozepínání zdola nebo shora. Usnadní Vám tak přebalování a manipulaci s miminkem. Nahoře je zip chráněn malým látkovým přesahem, aby nemohl miminko poškrábat.

Bakteriostatická tkanina Purista™Jedná se o inovační řešení ve výrobě dětských lůžkovin, nejnovější způsob zabezpečení tkaniny před množením bakterií a plísní. Bavlněná vlákna s přísadou Purista™ mají bakteriostatické vlastnosti. To zaručuje nejen zdravý a bezpečný spánek dítěte, když nevdechuje mikroorganismy a zárodky plísní, ale také umožňuje udržet povlečení svěží a voňavé po delší dobu – ideální řešení pro dnešní uspěchaný styl života.Purista™ zabraňuje rozmnožování bakterií, které se za normálních podmínek v povlečení rozmnožují. Díky Purista™ je povlečení svěží, hygienické a také plně hypoalergenní a jemné na dotek. Lůžkoviny z tkaniny Purista™  je možno prát méně často a při nižších teplotách při dosažení dokonalého výsledku.Purista™ je ochranná známka briské firmy ARCH a již mnoho let je etablována na trzích Západní Evropy. Feretti má exkluzivitu v některých zemích Evropy pro použití Purista™ v lůžkovinách pro děti.www.purista.co.uk

Dokonalé řešení pro zaneprázdněné maminky. V linii Prestige je použito inovační řešení pocházející z Japonska. Díky nejnovější technologii stačí po vyjmutí z pračky povlečení roztáhnout nebo silně protřepat a po usušení už není nutné je žehlit. Pokud se přesto rozhodnete použít žehličku, stačí několik málo pohybů a povlečení je ideálně hladké. Praní povlečení ještě nikdy nebylo tak jednoduché a hlavně tak málo časově náročné. 

V zájmu ochrany životního prostředí byla vyměněna folie z PVC, ze které byly vyrobeny obaly na soupravy, za folii PEVA.  PEVA je ekologická folie vyrobená z rostlinné suroviny – modifikovaného škrobu, který je snadno dostupný a hlavně jeho zásoby jsou plně obnovitelné.  Folie PEVA jsou šetrné k životnímu prostředí a v průběhu tří měsíců se rozkládají na vodu, kysličník uhličitý a další organické zbytky, čili kompost. Barviva používaná v PEVA neobsahují těžké kovy a mají neutrální vliv na životní prostředí a to znamená, že i na povlečení, které je v nich zabalené. Folie PEVA je výbornou alternativou k plastům. PEVA podléhá celkové biodegradaci. Nákupem výrobků v těchto obalech se chováte šetrně k životnímu prostředí.

Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!