Feretti Zavinovačka LAZY DONKEY glamour

Úvod » prcek spí a odpočívá » zavinovačky » Feretti Zavinovačka LAZY DONKEY glamour
Feretti Zavinovačka LAZY DONKEY glamour
Výrobce: Feretti
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
bez DPH s DPH
vaše cena520,70 Kč630,00 Kč
ks
Zavinovačka (růžek) 85x85cm. Vyrobeno ze 100% bavlny v pastelových barvách . Zavinovačka je vybavena kapsou na vložku z kokosového vlákna (prodávána zvlášť).
Každému miminku je nejlépe v maminčině náruči. Zavinovačka Layette zabalí Váš poklad stejně něžně, jako Vy sama a zpevňující kokosová vložka zajistí, že nošení děťátka bude pohodlnější a hlavně mnohem bezpečnější. Všechny zavinovačky jsou vyrobeny z bakteriostatické tkaniny Purista.

Bakteriostatická tkanina Purista™

Jedná se o inovační řešení ve výrobě dětských lůžkovin, nejnovější způsob zabezpečení tkaniny před množením bakterií a plísní. Bavlněná vlákna s přísadou Purista™ mají bakteriostatické vlastnosti. To zaručuje nejen zdravý a bezpečný spánek dítěte, když nevdechuje mikroorganismy a zárodky plísní, ale také umožňuje udržet povlečení svěží a voňavé po delší dobu – ideální řešení pro dnešní uspěchaný styl života.

Purista™ zabraňuje rozmnožování bakterií, které se za normálních podmínek v povlečení rozmnožují. Díky Purista™ je povlečení svěží, hygienické a také plně hypoalergenní a jemné na dotek. Lůžkoviny z tkaniny Purista™ je možno prát méně často a při nižších teplotách při dosažení dokonalého výsledku.

Purista™ je ochranná známka briské firmy ARCH a již mnoho let je etablována na trzích Západní Evropy. Feretti má exkluzivitu v některých zemích Evropy pro použití Purista™ v lůžkovinách pro děti.
www.purista.co.uk
Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!