Inglesina Sofia Amalfi na podvozku Ergo Bike

Úvod » transportujeme prcka » kočárky » hluboké » Inglesina Sofia Amalfi na podvozku Ergo Bike
Inglesina Sofia Amalfi na podvozku Ergo Bike
Výrobce: Inglesina
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do 14 dní
bez DPH s DPH
vaše cena12 241,30 Kč14 812,00 Kč
ks
Inglesina má renomé založené na kvalitě, péči a na do nejmenšího detailu dotažených kočárcích: jejich elegance, dokonalý komfort jsou opět patrné na kočárku Sofia, který přestože je spíše sportovnějšího charakteru je velkoryse potažen cennou tkaninou jak zevnitř, tak vně vaničky.

Měkoučký novorozenecký zimní pytel je dodáván jako standardní vybavení (viz obrázek v galerii níže). 

Vanička kočárku je vybavena speciálním zařízením regulujícím proudění vzduchu pomocí speciálního okýnka s nastavitelným otevíráním, umístěným ve dně vaničky  a zajišťujícím přirozenou cirkulaci vzduchu a tak ideální prostředí pro dítě. 

Polohovatelná opěrka zad je plynule nastavitelna do více poloh centrálním ovládáním umístěným ve dně vaničky směrem od rukojeti kočárku a umožňuje mámě ji přizpůsobit, ale zůstat při tom v očním kontaktu s dítětem.

Vnitřní polstrování lze vyjmout a prát v ruce na 30° C. Pokud je vnitřní polstrování vyjmuto, je možné vyčistit vnitřní dno vaničky kočárku jemnou látkou.

Knoflíky jsou potaženy koordinovanou tkaninou.

Praktické držadlo na přenos vaničky je ukryté v potahu boudičky a jeho rukojeť je ergonomicky tvarována.

S kočárkem se dodává nádherná a přitom praktická taška na rukojeť na nezbytné potřeby, která je vybavena pohotovostní přebalovací podložkou (obrázek této seriově dodávané tašky je v galerii níže).

Kočárek je vybaven systémem pro automatické nasazování vaničky na podvozek a pro její snadné a bezpečné snímání.

Kočárek může být  transformován na sportovní, nahradí-li se hluboká vanička sportovní sedačkou s boudičkou a nánožníkem (dodává se samostatně v koordinovaných barvách), která je reverzibilní (nasměrování sedačky je možné po nebo proti směru jízdy).

Kočárek je vhodný pro použití v autě při použití sady Inglesina Car Kit (dodává se samostatně), je homologovaný na skupinu 0 (děti od 0 do 9 kg) a splňuje Evropské standardy ECE 44/04.¨¨

S kočárkem jsou kompatibilní autosedačky skupiny 0+ Inglesina Huggy a Inglesina Huggy Fix, které se dodávají v koordinovaných barvách samostatně.

Technické parametry:
  • Vnitřní rozměry vaničky: šířka 35 cm, hloubka 22 cm, délka 75 cm
  • Váha vaničky kočárku (s boudičkou): 5,8 kg
  • Hmotnost podvozku: 10,5 kg
  • Materiál vnějšího potahu: polyester
  • Materiál vnitřního potahu: snímatelná polyesterová výplň lze prát v ruce na 30° C
  • Materiál kostry vaničky: polypropylen
Doporučené příslušenství k dokoupení:pláštěnka, síťka proti hmyzu, matrace s línou pěnou, sportovní sedačka s boudičkou a nánožníkem, autosedačka Huggy nebo Huggy Fix případně Inglesina Car Kit
Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!